Słoneczna Środa z MDK

Nawet nie wiedziałam o świetnym cyklu imprez dla dzieciaków organizowanym przez Miejskie Domy Kultury  w naszym mieście. Poszłyśmy po zakupy i na spacer, z oddali rzuciły się nam w oczy balony i koń. W tle wesoła muzyka i głos dzieci. Pomyślałam, że to jakaś impreza z przedszkola, w końcu to na jego terenie. Ale poszłyśmy zobaczyć i ku naszej uciesze była to impreza ogólnie dla dzieci, tym razem zorganizowana przez MDK Południe w Katowicach "Słoneczna środa". 

Na terenie zielonym plac zabaw i szalejące dzieci, warsztaty artystyczno plastyczne. Balony w przeróżnych kształtach, żongle, malowanie buzi i rączek. Wielgaśny zamek do skakania i basen z kolorowymi piłeczkami. Była też zabawa w poszukiwanie 3 białych kopert, a w nich nagrody. No i przejażdżka na koniku. A na koniec by zbić energię z dzieci, puszczanie ogromnych baniek z udziałem animatorów :)

Widziałam jak Martynie się podobało, widziałam radość w oczach. Nie chciałam jej stamtąd szybko zabierać. Obserwowałam ją i uśmiechałam się...

Tak się składa, że od rana wertuję i szukam odpowiedniego przedszkola dla niej. Trawię wiele myśli związanych z naszym życiem, jej dobrem, naszym dobrem, z planami i w ogóle z wszystkim naraz. Dzisiaj po raz kolejny utwierdziłam się w tym, że muszę zrobić wszystko by zaczęła przygodę z przedszkolem, nie czekając do września 2015. 6 komentarzy:

 1. Mirka C3/25/2017

  my nie mamy innego wyjścia tylko czekać , trzymam kciuki &&

  OdpowiedzUsuń
 2. Katarzyna3/25/2017

  Zapraszam do udziału w spotkaniu dla blogujących mam w Oświęcimiu!
  Więcej informacji na: http://oswiecim-dla-blogujacych-mam.blogspot.com/
  Pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłoszenie oczywiście wysłane i miejmy nadzieję, że do zobaczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja sama już nie wiem jaka opcja będzie najrozsądniejsza. :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajrzałam na bloga, z ciekawości ( bo spotkamy się 6 września na spotkaniu Mam Blogerek w Kato) i przeczytałam chyba kilkadziestąt postów wstecz ;))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2012-2017 Babatu.pl - blog parentingowy dla mam i kobiet , Blogger