O MNIE

Witaj na Babatu.pl !

Jesteś na blogu o  moim rodzicielstwie, które w pełni pochłania moje dnie i noce. Od listopada 2015 jestem podwójną mamą, dziś niespełna 2 letniego Kacperka oraz 5,5-letniej Martyny. Mieszkamy na Górnym Śląsku. Życie ciągle nas przemieszcza, a my szukamy sposobu na ogarnięcie własnego kąta by porzucić kartony raz, a porządnie.

Jestem Ola. Moją pasją jest fotografia i szycie na maszynie. Oby dwie formy mnie uspokajają i sprawiają radość. Dają odskocznię od codzienności i możliwość rozwoju. Nienawidzę stać w miejscu. Z wolnym czasem przy dwójce bywa różnie, dlatego  by rozwijać się - tworzę to miejsce i dzielę się z Tobą swoją wiedzą i tekstami.

Idealizm i perfekcyjność nie jest dla mnie. Owszem, jeśli w coś brnę to całą sobą, przykładając się do tego należycie. Przy czym nie chcę dać się zwariować i oszukiwać samą siebie. Bycie nieperfekcyjną mamą ma wiele zalet ! :) Jestem pewna, że nie jestem z tym sama. 

Prowadząc tego bloga zagłębiam po troszku wiedzy marketingowej na temat social mediów, pozycjonowania, grafiki, poznaję ciekawych ludzi i działalności. Spotkania i wydarzenia na które zostaję zapraszana dodają mi odwagi i nowości w mojej mamusinej codzienności. Pomagają mi również otworzyć się na ludzi i zyskać na większej pewności siebie, która przez ostatni czas została troszkę uśpiona.
Historycznie o blogu
powstał w 2012 roku, kiedy to będąc na ostatnich nogach nosiłam pod sercem córkę. Miał być miejscem do zbierania wpisów z początków jak i dalszych przygód z macierzyństwem. Początkowo działałam jako Martynkowe Chwile, jednak z czasem nazwa zaczęła mnie ograniczać. Stąd powstało Babatu.pl i pod tą nazwą działam od lutego 2014.

Copyright © 2012-2017 Babatu.pl - blog parentingowy dla mam i kobiet , Blogger