O MNIE

Witaj na Babatu.pl !

Jesteś na blogu o  moim rodzicielstwie, które w pełni pochłania moje dnie i noce. Od listopada 2015 jestem podwójną mamą, 2 letniego Kacpra oraz 6 letniej Martyny. Mieszkamy na Górnym Śląsku. Życie ciągle nas przemieszcza, a my szukamy sposobu na ogarnięcie własnego kąta by porzucić kartony raz, a porządnie.

Jestem Ola. Moją pasją jest fotografia i szycie na maszynie. Oby dwie formy mnie uspokajają i sprawiają radość. Dają odskocznię od codzienności i możliwość rozwoju. Nienawidzę stać w miejscu. Z wolnym czasem przy dwójce bywa różnie, dlatego  by rozwijać się - tworzę to miejsce i dzielę się z Tobą swoją wiedzą i tekstami.

Idealizm i perfekcyjność nie jest dla mnie. Owszem, jeśli w coś brnę to całą sobą, przykładając się do tego należycie. Przy czym nie chcę dać się zwariować i oszukiwać samą siebie. Bycie nieperfekcyjną mamą ma wiele zalet ! :) Jestem pewna, że nie jestem z tym sama. 

Prowadząc tego bloga zagłębiam po troszku wiedzy marketingowej na temat social mediów, pozycjonowania, grafiki, poznaję ciekawych ludzi i działalności. Spotkania i wydarzenia na które zostaję zapraszana dodają mi odwagi i nowości w mojej mamusinej codzienności. Pomagają mi również otworzyć się na ludzi i zyskać na większej pewności siebie, która przez ostatni czas została troszkę uśpiona.

Co znajdziesz na blogu ?

Na blogu poczytasz m.in o tym jak to jest być żoną kierowcy ciężarówki oraz o życiu na dwa domy, mając na głowie dom i dzieci. Potem zachęcam Cię do przeczytania o powodach dla których warto było być rodziną na odległość
Jestem fanką karmienia piersią, jeśli przed Tobą droga mleczna i macierzyństwo, poczytaj o tym, że wystarczy przygotować głowę do karmienia piersią - to cały klucz do sukcesu.
A za piękny i zdrowy tort dla dziecka nie trzeba płacić grubych pieniędzy, zobacz jak łatwo zrobiłam tort ze świnką Peppą dla syna i księżniczkowy tort z Elsą dla córki.

Po więcej zapraszam Cię na bloga :)
Historycznie o blogu

powstał w 2012 roku, kiedy to będąc na ostatnich nogach nosiłam pod sercem córkę. Miał być miejscem do zbierania wpisów z początków jak i dalszych przygód z macierzyństwem. Początkowo działałam jako Martynkowe Chwile, jednak z czasem nazwa zaczęła mnie ograniczać. Stąd powstało Babatu.pl i pod tą nazwą działam od lutego 2014.

Share
Tweet
Pin
Share