Bilansowe przeboje + huśtawka

by - lutego 28, 2013

Wczoraj skończyłam 13 miesięcy. Uciekają mi te miesiąca strasznie szybko ! Dzisiaj wyjątkowo ładnie i wiosennie u nas. Mama z Babcią zabrały mnie na dłuższy spacer. Przy okazji pierwszy raz zabrały mnie na plac zabaw. Ale czad ! Te dzieci, huśtawki, śmiechy... Byłam zachwycona.
Troszkę miałam stracha, ale dałam radę. Mama z babcią się śmiały, że odpoczywam. Nawet udało się uwiecznić 1 bujanie ;)


W poniedziałek byłam na "piku piku". Sadzali mnie na wagę, mierzyli.. a ja się bałam i płakałam. Troszkę się nasiedziałyśmy w przychodni. Nawet dałam rade uciekać na golasa na mega przewijaku u pani doktor :D
Suma sumarum - jestem duża i zdrowa. Mam 10,750g i 78,5cm :) Na szczepieniu byłam dzielna, płakałam tylko w momencie ukłucia. Potem mnie zagadywały to przestałam. Były ciekawsze rzeczy do roboty...Nadal mam odparzoną pupeczkę od tych żrących kupek. Polecono nam probiotyk, powinien pomóc. Mam również bardzo suchą skórę, wszystko przez te kaloryfery :( Dostaliśmy próbkę balsamu LA ROCHE - POSAY. Już niebawem napiszemy kilka słów o nim - testujemy.
Dalej ząbkuję, wybudzam się w nocy. Zasypiam po ciężkich bojach z rodzicami. A potem na śnie lecę do łóżeczka ;) no i rano w nim się budzę. 
Chwaliłam Wam się ?
Chyba nie ! 
Mój kochany Dziadzia Jacek robi mi osobisty plac zabaw :))) Doczekać się nie mogę !

Przeczytaj koniecznie

0 KOMENTARZY