Nowinki z życia Martynki

by - marca 14, 2013

Hurrra ! Zabawa trwa !
Tak się bawi, tak się bawi - Mar-tyn-ka !

Nowa zabawa jest rewelacyjna. Przy okazji pomagam polerować podłogę mamie i już się nie złości, że ledwo co wysprząta podłoga ma smugi i się lepi :P Układam się w kocyk i jazdaaaa. A jakie szaleństwo na zakrętach.
Ostatnio w domku same atrakcje i rewelacje. Mama wyjęła szczebelki za dnia. Pokazywała co i jak by się wdrapać na wyro. Próbowałam ale nie wychodziło mi. Później mama w kuchni coś pichciła, a ja się śpiąca zrobiłam. Myślę sobie, ok spróbuję sama... a mama niech robi obiadek.
Po chwili podobno mnie szukała i znalazła smacznie śpiącą w łóżeczku. Taką niespodziankę zrobiłam miłą. Oczywiście zaraz chwyciła za telefon i zdała relację Tacie ;)


Mama doszła do wniosku, że mało mam fotek z ostatnich czasów i nadrabia. Załapałam się nawet na sukieneczki po domku hihi. Ale jest super wygodnie i ślicznie. Wypatrzyłam w domku reklamóweczkę małą, no i mama założyła na ramionko. Jenyyyyy - rewelacja i jaki styl. Może kiedyś doczekam się swojej własnej.

Bardzo lubię tańczyć - wspominałam kiedyś. Stale pracuję nad nową choreografią, tym razem kręcę się pociesznie w kółeczko. Uwielbiam też stawać na głowie.

Zaliczyłam już kolejny wiosenny, w blasku słoneczka spacerek. Na szeleczkach. Podziwiano mnie i mamę. Pewnie nie jeden pomyślał o tym, że głupotą wyprowadzać dzieci na smyczy. Ale my z mamą doskonale wiemy, że szelki są genialnym wynalazkiem i bardzooo pomagają w pierwszych krokach na nierównym podłożu. Bo w domku biegam jak szalona.
Czekam nadal na dalszy ciąg wiosny by móc się doskonalić. Zima wróciła, mamę coś łapie przeziębienie. Grzejemy się więc w domciu. Ale niebaweeeeem... wyruszymy :) Nadrobimy spotkania i wygrzejemy buzie w słonku.z ciocią Monią
A na placu zabaw dzieci były rewelacyjne, tak kolorowo i wesoło. No cud malina. Mama obiecała, że tam wrócimy. Znowu się husiałam... już wiedzą czemu zastygam. Tak mi przyjemnie i fajnie, że niemalże od razu zasypiam na huśtawce. Wypróbujcie szkraby ! genialne !

Ok, na dzisiaj koniec. Obiecuję wpaść szybciutko z kolejną wizytką. Buziaki ;*

moje wygibasy

Przeczytaj koniecznie

0 KOMENTARZY