Pisanki, zajączki, zabawki i ja.

by - marca 28, 2013

<3
Jak na urwisa przystało łobuzuję co dzień to bardziej. Mama się nadziwić nie może i łapie za głowę. Zwłaszcza, że opanowałam wchodzenie na sofy. Uwielbiam rzucać się po nich i chodzić. Mama chyba zejdzie na zawał. Ani minutki nie usiedzę na tyłeczku.

Ludzieeeeeee wiosna chyba wreszcie idzie. Za oknem cudne słonko, mama okna pomyła, a ja zdążyłam je już "posprawdzać" ;) Jest też rewelacyjnie w moim pokoiku od kilku dni. Mama trochę przemeblowała i mam więcej miejsca do zabawy i psocenia. 
Od kilku dni mam problem z zasypianiem na 1 drzemkę, przestawiłam się i zasypiam dopiero koło 14:00. A z zasypianiem na noc też jest problem, bo do późna mam ochotę się bawić, a gdy jestem zmęczona i kładą mnie do łóżeczka od razu wrzeszczę. No i tak Mama ze mną walczy, przerabiamy mnóstwo możliwości... i gdzieś tam w końcu zasypiam. Wstaję koło 8:00 - 9:00 i chyba ta pobudka poprzestawiała nam rytm dnia. Ja tam różnicy nie dostrzegam, ale mama chyba tak ...

Drewniana układanka Elefun Toys
W weekend zmieniamy czas, szkraby śpią godzinę krócej. To też wyzwanie dla rodziców by ustawić rytm dnia. Jakie macie sposoby ? Wraz ze zmianą czasu zmienia się na stałe pora drzemek, posiłków, etc ?
Zajączek w niedzielę. Częściowo do mnie już przyszedł, bo mama jak zwykle niecierpliwa i od razu by wszystko dawała. No bo to jeszcze nie ten czas kiedy to ja szperam za ukrytym Zającem ;) Dostałam sprzęt do piaskownicy, książeczki, układankę drewnianą. Masa fajnych rzeczy.Ta układanka to genialna zabawa ! Uwielbiam rozrzucać części po całym pokoju, a rodzice często dają nura pod łóżeczko w poszukiwaniu klocków. Ale jaja ! czy tam pisanki ! :))) Przynajmniej się troszkę po gimnastykują i wyjdzie im to na dobre.

5 !
Pozwoliłam sobie ocenić w/w zabawkę w skali od 1 do 5. Ocena rzetelna i szczegółowa. Naprawdę tak myślę ! ;) Przy okazji prezentacja ząbków. Kolejne cisną się, ale przecisnąć się nie mogą. A dziąsełka białe. ;)W sobotę święcimy jajuszka i inne koszyczkowe skarby. Kupiłam ostatnio z mamą maleńki koszyczek specjalnie dla mnie. Liczymy wciąż, że pogoda dopisze i będzie cieplutko i przyjemnie. Ale zobaczymy ... Lada dzień malowanie jajek w barwnikach i kolorowych dziecięcych koszlkach. Będzie fajnie !
Na koniec jeszcze tylko mały podgląd kolejnej z wielu pozycji podczas spania. Po prostu ścina mnie z nóg. Czasem zapląta się jakiś przyjaciel jak tu. Piesio i króliczek Harry. Swoją drogą uwielbiam tę bajkę !

Przeczytaj koniecznie

4 KOMENTARZY

 1. Takie układanki to u nas hit od miesięcy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. hehe,ale fajna pozycja do spania :)
  P.S. Marcinek comeback :)

  OdpowiedzUsuń
 3. łóżeczko mam już obniżone dawno :-) To zdjęcie było zrobione zaraz " przed" :-) zaraz sprawdze bloggera!

  OdpowiedzUsuń
 4. już jest nowy wpis :) No i ja czekam na nowe wieści od Martynki :)

  OdpowiedzUsuń