Wygodne spacerowanie z towarzyszem - TUO Foppapedretti

by - stycznia 16, 2014

Przywiązujesz się do rzeczy ? Ja bardzo, czasem aż za bardzo. Stąd może nigdy dotąd nie zmieniałam z własnej woli naszej dotychczasowej spacerówki. Zachwalałam ją, bo spełnia masę moich oczekiwań. Aż tu nagle wraz z początkiem tygodnia przyjechała do nas wielka paka. Wielgaśny karton, z którego byłby fajny domek do zabawy dla Martyśki. Chował się w nim TUO - wózek od Foppapedretti, w ramach testów i przygody z nowym pojazdem.


To on będzie nam towarzyszył w kolejnych dniach. Wszędzie słyszę, że Polskę ogarnął upragniony śnieg, sanki i białe szaleństwo. A u nas deszcz, deszcz i wiatr urywający głowy...
Ale nareszcie dzisiaj słońce powitało nas wraz z porannym unoszeniem rolet... Więc co ? Lecimy na pierwszą przejażdżkę ! Uradowana zapakowałam torbę, małą do wózka i w drogę ! 

Nie będę jeszcze wyrażała jakiejkolwiek opinii na temat TUO, bo co to jest ten jeden raz. Trzeba się troszkę powozić jeszcze... Ale zaproszę Was do obejrzenia zdjęć, zupełnie nie zimowych, a równie przyjemnych.Zapewniam ja oraz M. - było bardzo wygodnie ! :)
Już wkrótce kolejny wpis z udziałem TUO.

Przeczytaj koniecznie

9 KOMENTARZY

 1. fajny jest ,ladnie wygląda czekam na wiecej:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wozek wyglada na wygodny a Martynka powala urodą:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać,że spacer udany:) oby wózek dobrze się sprawował:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wózek super się prezentuje :) Czapeczka śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 5. wózek świetny, a malutka jest urocza :) U Nas taka sama pogoda...

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda super ten wózek. Ciekawa jestem jaki będzie w dalszym użytkowaniu. U nas pogoda podobna, zamiast sanek wozimy się rowerkiem i wózkiem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie macie z tym testowaniem! też bym tak chciała ;)

  OdpowiedzUsuń