Nie powracam, bo nie lubię - wyzwanie blogowe [ #4 ]

by - lipca 27, 2014

Dzisiaj powinnam skupić się na jednym i opisać to do czego lubię powracać. Ale przyznam szczerze, mam z tym problem. Każdy dzień biegnie do przodu, a gdy znajdzie się chwila na dobry film, muzykę czy książkę delektuję się nimi tu i teraz, nie powracam do tego po raz kolejny. Czasem może wspomnieniami, myślami. Może właśnie dlatego jest mi ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Nie czuję zupełnie potrzeby  by po raz kolejny wałkować to samo. Oglądam, słucham, czytam raz a porządnie i dokładnie.Mam swój ulubiony film, temat poruszony w nim wcale nie prosty, ale go uwielbiam. "Uprowadzona". Lubię filmy sensacyjne, thillery z akcją nie nudną i długą fabułą. Nie znoszę fantastyki i elementów historii czy kostiumów.

Meloman ze mnie marny szczerze mówiąc, po dobre filmy do których warto powrócić czy po prostu je obejrzeć odsyłam wszystkich do mego męża i na jego barki zwalę wszystko ;)

*zdjęcie: klik

Przeczytaj koniecznie

6 KOMENTARZY

 1. lubię też ten film. trzyma w napięciu.

  OdpowiedzUsuń
 2. a dwójkę oglądałaś? też dobry

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestaty... usnęłam jak to najczęściej bywa przy wieczornych seansach. Ale na pewno nadrobię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeden z lepszych filmów sensacyjnych, dwójka też nie odbiega od jedynki, nie rozczarowuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja tez nie lubie ogladac kilka razy tych samych filmow :) jedynie wyjatkiem jest serial rodzinka.pl i miodowe lata hehe :) No i zbuntowany anioł ,ale to powrot po latach :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Joanna Kania3/25/2017

  A widziałaś film Trade (Handel) z Alicją Bachledą - Curuś? http://www.filmweb.pl/film/Handel-2007-128323


  Tematyka podobna i film rewelacja polecam...oglądałam kilka razy i pewnie jeszcze oglądnę bo ja akurat lubię powracać do filmów i seriali, które już widziałam :)

  OdpowiedzUsuń