Na bogato ! MAMA TIME

by - października 01, 2014


Padło te same pytanie od kilku osób. A po co do tego Wrocka jedziesz ? Chce Ci się ? Wrocław wielbię i powracać tam będę często, bo nie jeden skrawek jeszcze przede mną chowa. Sam wyjazd na MAMATIME był możliwością oderwania się od czasem rutynowej codzienności, do poczucia swobody i zrobienia czegoś tylko dla siebie. Zatem zapisałam się, dostałam się i pojechałam.

Towarzyszy podróży miałam wyśmienitych. Już w autobusie poznałam Elę i jej synka z Noje. Wspaniały duet, ciekawa podróż :) A na miejscu w Pięknej Helenie czekała gromadka pięknych równie jak Helena mamusiek. Rozgadane, roześmiane. Weszłam tam i czułam się jak u siebie. Swoboda słowa, uśmiechy rzucane co chwile. Bezpośredniość i luz. Tego chyba najbardziej potrzebowałam. Wciąż mi się buźka śmieje na samą myśl zabawy z karteczkami o tym co dobre o nas pisały współtowarzyszki. Jednogłośnie moja koszulka z misiami zrobiła furrorę, albo nic innego nie przykuło uwagi :P 
Nie ukrywam, że spore nadzieje kładłam wobec warsztatów fotografii. Asia jak dla mnie dała z siebie tyle ile mogła, chociaż najchętniej czerpałabym od Ciebie wiedzę dniem i nocą. Dziękuję za poświęcony czas i kilka nowinek z którymi staram się funkcjonować codziennie.


Całości towarzyszyły wspaniałe przekąski i danie główne po całości wymyślone przez Maję, właścicielkę Pięknej Heleny. Wszystko biło kolorem, energią i powodowało wariacje nie tylko głowy bo wariował i brzuch domagając się pyszności. Mam plan zawitać ponownie z moją rodzinką i pokosztować nowości :)Kobietki, me towarzyszki. Zwykle w sieci, bo odległości ogromne między nami, że nie sposób co drugi dzień zjadać wspólnie śniadania czy podwieczorkowego muffina. Udowodniły po raz kolejny jaka bogata jest blogosfera i jak na bogato żyje. 


Słyszycie ? Blogerki żyją na bogato !

Jest czego zazdrościć. Znamy się lepiej niż z nie jedną sąsiadką spod czwórki. Mamy wspólne pasje i zainteresowania. Towarzyszą nam wspaniałe dzieci, partnerzy i pomysły. Każda inna, ale wspaniała. Razem możemy wiele, razem tworzymy bogactwo którym powinna żyć i uczestniczyć cała blogosfera mamusiowa. Zamiast się szarpać o bzdety, usiądźcie razem, zaplanujcie coś fajnego i bierzcie tyłki w ruch do organizacji. Z tego wychodzą same cuda którymi człowiek żyje. Dzięki którym wie, że idzie dobrą drogą prowadząc bloga. Odzyskuje wiarę w niesamowitych ludzi.


Dlatego dziękuję za zaangażowania i bogactwo trójcy najpiękniejszej. Ania, Angelika & Aneta. To wszystko przez nie. To one szerzą te bogactwa i z tego co wiem, nadal mają zamiar je czynić. Nikt nie mówił, że na bogato można tylko raz, Mnóżcie emocje w ludziach, bo to się bardzo opłaca :)

Po imprezce pomaszerowałyśmy na most Tumski, by ku pamięci zawisła kłódka upamiętniająca wszystko. A później na leżaku, przy ciachu i bro na luzaka czyniłyśmy dalsze dobro :P Szkoda, że bus wzywał i trzeba było szybko uciekać...fot. jakubwanczyk.com

Dziękuję wszystkim sponsorom, za bagaż który umilił nam z Elą całą podróż. Za bagaż którym przyciągałyśmy uwagę i komentarze. Za bagaż który w domu ucieszył wszystkich i ściskał za serce. Za lizaki na obiady, pachnace kąpiele, wygodne ciasteczkowanie. Za dekoracje, zabawki, ozdoby i babskie mazidełka. Jesteście wielcy !partnerzy:
Piękna Helena MAMO potrafisz BB Magazine

sprawczynie:
mama-granda.blogspot.com
Mini man life
Blaneczkowo

Przeczytaj koniecznie

10 KOMENTARZY

 1. Blankowa10/02/2014

  Olu a ja powiem, że poznałam cudowną, ciepłą i nawet na warsztatach pomocną osobę :) i nie myśl sobie, że to było nasze ostatnie spotkanie ! Uwielbiam takich ludzi ! Dobro i pozytywna energia nigdy nie będzie oklepana ! Buziaaaa ! :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. urzekło nie zdjęcie z piwkiem i trampki do różowej sukienki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Madleine10/02/2014

  Super ;) takie spotkania sa potrzebne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Co ja Ci będę pisać ! Dzięki, że byłaś ! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. bathing.pl10/02/2014

  Piękna relacja ... jakoś nie mamy szczęścia do spotkania Mama time ;) wszyscy są tylko nas nie ma :-)))

  OdpowiedzUsuń
 6. edek i my10/02/2014

  Tak Olu masz rację razem mamy moc😀 super że ciebie poznałam

  OdpowiedzUsuń
 7. Najmocniej przepraszam ! To przez pośpiech. Ale jesteście już i wy. Aż wstyd zapomnieć o Was, towarzyszach naszych kąpieli <3

  OdpowiedzUsuń