Gru Dru i Minionki - tatuaże, kolorowanki i zagadki

by - sierpnia 23, 2017

Minionki uwielbiają dzieci, a dzieci cieszą się na ich widok. Trzeba przyznać, że postacie są urocze. Moda na nie powróciła wraz z nową bajką "Gru, Dru i Minionki".


Gru Dru i MinionkiWydawnictwo Egmont ma dostępne u siebie książki z zagadkami, kolorowankami, naklejkami czy ulubionymi tatuażami zmywalnymi z motywem z bajki oraz książkę z piękną historią małej Agnes :) Napiszę pokrótce o nich, co by nie zdradzić całego wnętrza.

Z całej serii mamy u siebie:
- Gru, Dru i minionki. Superkolorowanki
- Gru, Gru i minionki.1000 naklejek
- Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami
- Gru, Dru i Minionki. Księga łamigłówek
- Gru, Dru i minionki. Agnes kocha jednorożce

"Agnes kocha jednorożce" - to historia małej dziewczynki zamieszkującej dom dziecka. Marzy o tym, by ktoś ją pokochał i zaadoptował. W zasypianiu pomaga jej piosenka o jednorożcach którą sama wymyśliła. Agnes kocha jednorożce, a mimo to zdobywa się na cudowny gest by pomóc swoim rodzicom. Bardzo fajna historia nie tylko dla dziewczynek.

Zdecydowanie urzekły nas tatuaże, których ciągle było mało. Co lepsze nawet kosztem bycia brudną robiliśmy kolejne, a z myciem było na opak bo żal by znikły.Czego się nie robi dla dziecka ;)

Książka z naklejkami to sposób na wyżycie się w naklejaniu. Bo naklejek jest całe multum. Część do uzupełnienia książki, a część do dowolnego naklejania gdzie popadnie. O zgrozo dla mebli :P Ja akurat nie pozwalam.

Łamigłówki w wersji którą mamy są typowe dla dziewczynek z uwagi na świetną zawieszkę z jednorożcem do samodzielnego pokolorowania. W środku róż jednorożce i zabawa ;)No i kolorowanki w zestawie z kredkami. Jest w niej cała strona poświęcona jednorożcom i kolejna poświęcona śwince. Minus, że dla mojej 5 latki ciutkę małe te obrazki, a dużo szczegółów.Przeczytaj koniecznie

3 KOMENTARZY

 1. zawsze niestety mam sprzeczne wrażenia przy takich produktach. z jednej strony dzieci mają dodatkową radość, a z drugiej strony ta cała gadżetomania i pojawiające się kolejne produkty na bazie filmu jakoś mnie mierżą. Zwłaszcza, że zwykle są droższe niż podobne książeczki bez filmowych bohaterów. nie dotyczy to tylko książeczek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Karolina Jarosz Bąbel8/23/2017

  Uwielbiam Minionki, na takie zabawy jednak mój syn jest jeszcze za mały ;) Ale taki tatuaż z minionkami to jest coś ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie poznalam jeszcze Minionkow, ale obserwuję szał. Super, ze dla fanów przygotowane są różne gadżety zwiazane z filmemn

  OdpowiedzUsuń