Kosmetyki dla dzieci Fisher-Price Kids Care by Medica + KONKURS

by - lutego 08, 2018

Dla młodej mamy wybór odpowiednich kosmetyków dla dziecka nie jest łatwą sprawą, wobec tego co oferuje nam rynek. Dopiero zaglądając głębiej, analizując skład jesteśmy w stanie świadomie wybrać dobry produkt dla skóry naszego dziecka. Najlepiej by był delikatny, a skóra po nim aksamitna i miękka, bez niespodzianek z wysypką lub zaczerwienieniem. Dzisiaj chcę Ci pokazać jedną z dwóch serii kosmetyków - FISHER-PRICE KIDS CARE BY MEDICA.
Nie chcę i nie będę sugerować Tobie czy powinnaś zakupić tę serię. Dobór odpowiedniego kosmetyku jest okraszony metodą prób i błędów. Nawet jeśli w pierwszej selekcji odrzuciłaś produkty z kiepskim składem.
Chętnie za to opowiem Ci jak kosmetyki sprawdziły się w przypadku skóry moich dzieci - dwulatka i sześciolatki. Na pewno ich skóra będzie mniej wymagająca niż niemowlęcia.
Do naszych rąk trafiło kilka kosmetyków. Seria zawiera jeszcze kilka dodatkowych, lecz typowo dla maluszków. Testowaliśmy:

FISHER-PRICE KIDS CARE

 • Oliwka do masażu i aromaterapii
 • Prebiotyczno odżywczy krem na każdą pogodę 
 • Prebiotyczny balsam do ciała 
 • Prebiotyczna emulsja do mycia ciała i głowy 
 • prebiotyczne chusteczki nawilżane dla dzieciSeria KIDS CARE to kosmetyki prebiotyczne. Prebiotyk zawarty w kosmetykach Fisher Price – nie przenika przez skórę, ale razem z warstwą kremu pozostaje na niej tworząc na jej powierzchni środowisko sprzyjające namnażaniu się dobrych bakterii, wzmacniają odporność skóry dziecka. Prebiotyki nie zawierają żadnych mikroorganizmów, jedynie substancje pobudzające ich wzrost. W kosmetykach stosowane są w celu stymulacji korzystnej mikroflory na powierzchni skóry. Doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry wrażliwej.
Skóra moich dzieci ma skłonności do przesuszania się zwłaszcza, w sezonie grzewczym. W domu utrzymujemy optymalną temperaturę ale np. w przedszkolu bucha ciepłem i suchością powietrza. Zdarzają się zatem mocniejsze i miejscowe przesuszenia.

Mamy swoje ulubione trzy kosmetyki z tej serii. Dokładnie chodzi o emulsję do mycia, balsam do ciała i chusteczki nawilżane. Te ostatnie rozeszły się w mig, aż zabrakło ich do sfotografowania ;)

Przede wszystkim bardzo delikatnie i pięknie pachną zapachem kojarzącym się z dzieckiem. Skóra pozostaje aksamitnie mięciutka. Emulsja nie pieni się za mocno. Włosy syna są miękkie i mimo bujnej czuprynki fajnie się układają. Balsam solidnie nawilża skórę tuż po kąpieli i daje uczucie świeżości. Nie wystąpiły żadne wysypki i nieproszone skutki w trakcie testowania produktów. 
Chusteczki nawilżające, fajnie nasączone ale nie za mocno. Nie strzępią się i są wydajne. 
Właściwie jedynym produktem który nam nie leży jest oliwka. Ale tylko i wyłącznie dlatego, że ja oliwek dla dzieci nie lubię po prostu.

Powyższe kosmetyki na części pierwsze rozłożyła już moja ulubiona Sroka, na której to podstawie wybieram kosmetyki dla dzieci od zawsze. Tu analiza powyższej serii (klik)

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, a wraz z nim możliwość otrzymania 3 zestawów kosmetyków dla Twojego dziecka w skład których wchodzą: balsam do ciała + emulsja do mycia ciała i głowy z serii KIDS CARE. Przeczytaj jak łatwo mogą stać się Wasze :)Wystarczy, że napiszesz jakie są ulubione wodne zabawy Twojego dziecka, w komentarzu pod plakatem na naszym Facebooku i zaprosisz do udziału dwóch znajomych oznaczając ich.

Do dzieła ! :)

REGULAMIN KONKURSU 

1. Organizatorem konkursu jest: Uroda Polska By Medica™ ul. Niecała 9/U1, 00-098 Warszawa.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie zadania.
4. Konkurs trwa od 8 lutego 2018 do 13 lutego 2018 do 23:59.
5. Miło będzie jeśli zaprosisz swoich przyjaciół do udziału w konkursie, przez udostępnienie plakatu konkursowego i/lub oznaczenie na Facebooku
5. Zwycięzców najciekawszej odpowiedzi wybierze autorka bloga Babatu.pl - wyniki zostaną ogłoszone na blogu, we wpisie konkursowym, do 48h od zakończenia konkursu.
6. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
7.  Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu.
8. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku.


WYGRYWAJĄ:

Patrycja Matla
Anna Storman
Marta Mil

GRATULUJĘ :)

Proszę o kontakt poprzez wiadomość na FB, wraz z danymi do wysyłki do 19.02.2018 (poniedziałek) do końca dnia.Przeczytaj koniecznie

2 KOMENTARZY

 1. Moje maluchy też mają delikatną skórę. Wprawdzie Oli ma miejscowo, tak Leo to wrażliwiec! Np. nadal szukamy odpowiednich dla niego pieluszek - większość go uczula. Zatem wybierając kosmetyki zwracamy uwagę na skład i to, czy poradzą sobie ze zmianami o charakterze AZS.
  Z Fisher Price nigdy nie korzystałam

  OdpowiedzUsuń
 2. Z pieluszkami to są ciągle jaja, ciągle niby udoskonalają, a w praktyce wychodzi różnie. Zwłaszcza jeśli dzieci są bardzo wrażliwe.

  OdpowiedzUsuń