W Twojej książce jest potwór! + KONKURS

by - marca 12, 2018

Mamy w domu potwora i się go nie boimy. Co lepsze, jest naszym przyjacielem i pomocnikiem w zasypianiu. Wszystko dzięki fajnej aktywizującej książeczce - "W twojej książce jest potwór!", która pozwoliła nam tę przyjaźń nawiązać. Poczytajcie jak można potwora położyć spać.
Nie wiadomo dlaczego, potwory kojarzą się z czymś strasznym. A przecież tak jak ludzie, mogą być różne. Nasz potwór mieszka w książce i jak się później okazuje jest bardzo sympatyczny. Próbuje nas straszyć, ale mamy na niego łatwe i sprytnej jednocześnie sposoby. Najlepiej by łaskotały go dzieci ooo tak. Zajada się kartkami książki ;) i lubi zasypiać u boku Twoich rodziców!Książka raczej dla młodszych czytelników, przy czym pomaga nam również przy strachach starszej córki. To etap kiedy szafa jest straszna i trzeba ją przysłaniać kocem, a ciemność jest straszna, bo wtedy w pokoju grasują potwory. Książka pomocna zarówno przy opanowaniu strachów, jak i zachęty malucha do zaśnięcia. Kacper i Martyna pozwolili mieszkać potworkowi u nich w pokoju, ale tylko w książce :)

Wydawnictwo Zysk i S-ka
KONKURSMam dla Was do rozdania dwie książki. Wystarczy, że napiszesz w komentarzu na naszym Facebooku tuż pod plakatem konkursowym:

Czym poczęstowałbyś potworka na śniadaniu u Ciebie w domu ?

Proszę o udostępnienie plakatu na FB i zaproszenie do zabawy 3 osób.
Konkurs trwa od 12.03 do 19.03.2018. Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski.
Wyniki w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku.


Książki wygrywają: Magdalena Madzik oraz Agnieszka Kurkiewicz

Gratuluję i proszę o kontakt wraz z adresem do wysyłki.

Przeczytaj koniecznie

5 KOMENTARZY

 1. Marlena Pietkiewicz3/13/2018

  Mamy w domu 3 książeczki aktywizuące, dwie autora, wszystkim już chyba znanego Hervé Tulleta i jedną polskiego autora Roberta Trojanowskiego. "NACIŚNIJ MNIE", "KSIĄŻKA Z DZIURKĄ" i "POBAW SIĘ Z FAFIKIEM". Trzy tytuły, które zagościły w naszej domowej biblioteczce i które nigdy się mojej Lence nie znudzą. 😊 Byłoby miło, gdyby nasza biblioteczka powiększyła się o kolejną książeczkę aktywizuącą. 🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś czuję, że moja Michasia byłaby tą książeczką zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
 3. Marlena Hryciuk3/14/2018

  Jaka świetna! A ten potworek taki słodki, ze aż nie chce się go przeganiać :) Myślę, że świetnie byłoby poczytać tę książeczkę synkowi przed snem. Zapisuję i w najbliższym czasie zamówię. Wspaniała jest! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiaaaam książeczki nteraktywne typu "króliczek". Tę zapisuję na listę zakupów :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie 'zadaniowe' książeczki, dla nas takie czytanie to wielka frajda, a tutaj i lęk przed potworami poskromiony :)

  OdpowiedzUsuń