Moje rekomendacje blogowe - Share Week 2018

by - kwietnia 03, 2018

Dobrze jest dzielić się tym co dobre, dlatego chcę Ci pokazać dzisiaj moje rekomendacje blogowe. Wskażę osoby i ich blogi, które za coś podziwiam. Może aktywnym czytelnikiem nie jestem z racji braku czasu przy dwójce dzieciaków ;) ale obserwuję je na miarę moich możliwości regularnie i podczytuję. Nie zawsze zostawię komentarz, choć gryzę się z tym, wiedząc jak to buduje autora. Obiecuję się poprawić, a tymczasem nie przedłużając chcę przedstawić trzy blogi które sobie cenię. Ich wspólnym mianownikiem - swojskość :) Oto moja lista Share Week 2018:

moje rekomendacje blogowe share week 2018
Matka PrezesaKażdemu blogerowi życzę by miał tak aktywnych i zaangażowanych czytelników jakich ma Noemi ! Myślę, że sukcesem jest swojskość i swobodność na blogu czy facebooku. Śledzenie poczynań Pawlaczków, oglądanie Vadera plus komentarz do sytuacji samej Noemi jest majstersztykiem blogowania. Chce się do nich wracać. Zdjęcia uzupełniają i obrazują sytuacje zawsze w trafny i fajny sposób. Uwielbiam ich za to, że są zawsze naturalni, a odwiedziny na blogu czy w socialach powodują uczucie jakbym była w odwiedzinach u najlepszej przyjaciółki. Nie raz płaczę ze śmiechu, czy szturcham męża by pokazać mu co u Was ;) Kibicuję ogromnie Twojej pracy Noemi nad blogiem ! MartynaGPamiętam jak Martyna zaczynała blogowanie, stąd wiem ile zaangażowania i pracy włożyła w to jakiego ma bloga i jakie tworzy teksty. U niej na blogu panuje minimalizm, chwytający za serce. Zdjęcia w przepięknej kolorystyce upiększają bloga, a teksty naturalne płynące z wnętrza dają możliwość zatrzymania się na chwilę. Ta nie nachalność mnie urzeka każdorazowo i powoduje, że powracam. To blog z dowodem na to, że wraz z minimalizmem, zwyczajną szczerością i normalnością bez udawania, da się istnieć w świecie blogowym.


Kurnikowo

www.kurnikowo.pl

Agatę podziwiam za zorganizowanie i systematyczność, będąc mamą trójki dzieciaków. A przy tym wszystkim robi piękne zdjęcia, w które wkłada całe serducho. Jest wspaniałą mamą, za pomocą aparatu łapie chwile z rodziną, by potem wspominać i mieć piękną pamiątkę w formie wspomnień na papierze fotograficznym.  Rozwija w sobie pasję fotografowania, ciągle uczy i próbuje. Dąży do stawianych sobie celów i jest dla mnie wzorem godnym naśladowania :) Choć jest skromną kobietką, to powinna w siebie jeszcze mocniej uwierzyć. Może zdziałać wiele ! Jest takim moim kompanem ostatnio w tej blogowej drodze. Ciągle kopie mnie w tyłek ;) ale ja jestem opornym egzemplarzem chyba...To mój pierwszy raz, kiedy biorę udział w Share Week. Jeśli jesteś blogerem, zachęcam Cię byś pokazała skrawek internetu do którego warto zajrzeć i zostać na dłużej. Pospiesz się, bo czasu zostało na zgłoszenie tylko do 8 kwietnia 2018 roku.
Więcej o wieloletnich edycjach Share Week możecie poczytać u Andrzeja Tucholskiego na blogu.

Przeczytaj koniecznie

0 KOMENTARZY