Króliczek Bing już nie tylko w telewizji - nowości książkowe z Bingiem

by - maja 02, 2018

Sympatyczny króliczek Bing przykuwa swoją uwagę czarnym kolorem i kontrastowym kubraczkiem. Najmłodsi widzowie oglądając bajkę mogą śledzić jego przygody wraz z przyjaciółmi. Przyglądałam się bajce nie raz podczas gdy oglądał ją mój dwulatek.

króliczek bing nowości książki


Przede wszystkim bajka niesie mądre treści, proste ale zarazem szczegółowe dialogi.  Wiele sytuacji dotyczących malucha z poznawaniem otaczającego świata.
Kiedyś szukaliśmy przyjaciela do zasypiania dla małego... Wierzyłam że w końcu upodoba sobie jakiegoś pluszaka do zasypiania. No i stało się, padło na Binga. Od tamtego momentu są nierozłączni do zasypiania.

Dla tych którzy niekoniecznie chcą maluchom puszczać bajki lub po prostu dla tych co lubią czytać z dzieckiem, opowiadać - dostępna jest "Bing. Nowa kolekcja bajek" o czterech przygodach Binga i jego przyjaciół. To wspólny spacer do parku by nakarmić kaczki, zabawa w chowanego, opieka nad chorym przyjacielem czy przygotowanie pysznego koktajlu.

Wyraźne i spore ilustracje przedstawiające różne sceny plus tekst wielkimi literami pisany w niewielkiej ilości by nie zmęczyć niecierpliwego dwulatka, któremu nie ukrywajmy ciężko na dłużej usiedzieć w miejscu ;)


Dodatkowo dla małych fanów do kompletu jest fajna wodna kolorowanka z Bingiem oraz tradycyjna kolorowanka z dodatkiem mnóstwa naklejek z Bingiem i jego przyjaciółmi. Fajna propozycja na prezent dla malucha :) i alternatywa na zajęcie dziecka czymś ciekawym.
Książka jest z wydawnictwa Egmont i tu ją możecie nabyć. Tradycyjna kolorowanka "Bing. Wesoła kolorowanka z naklejkami" oraz "Bing. Wodna kolorowanka" również.

Przeczytaj koniecznie

0 KOMENTARZY