Zadziwiające życie. Dlaczego każdy z nas jest wszechświatem ?

by - listopada 09, 2018

Cała energia płynąca w tej chwili przez twoje ciało pochodzi od roślin, które uzyskały tę energię z samego słońca. Grzybom pod względem genetycznym bliżej do ludzi niż do roślin. A owady mają mózg, system nerwowy, wzrok oraz słuch tak samo jak ludzie. To garstka ciekawostek zaczerpnięta z wnętrza pięknej i mądrej książki "Zadziwiające życie" z serii ART Egmont. 

zadziwiające życie art egmontKsiążka po brzegi wypełniona jest ciekawostkami i wiedzą, która zaskoczy nawet dorosłych. Główny motyw to pokazanie głębokiej więzi, łączącej ludzi z otaczającym ich wszechświatem. Będziecie mogli zrozumieć cykl zadziwiającego życia.

Wszystko przedstawione jest w przyjemnej formie, co powoduje przy okazji fajne utrwalanie wiedzy w głowie.
To nie kolejna nudna encyklopedia. To książka przy której czas będzie mijał ekspresowo. Na pewno ujmą Cię ilustracje autorki książki - Misha'y Maynerick Blaise, barwne, niepowtarzalne i piękne. Całość tworzy coś przepięknego.
Kiedy pierwszy raz miałam ją w rękach, obawiałam się inaczej zilustrowanego podręcznika szkolnego. Myliłam się, w tej formie zaciekawi starszego przedszkolaka, a nawet dorosłego.
Nie chcę zdradzić Ci wszystkiego, czego można się z książki dowiedzieć. Ale jeśli szukasz czegoś na prezent, jeśli szukasz czegoś niepowtarzalnego i banalnego... Sięgnij po tę książkę. Sięgnij i przekonaj się jak to jest z tym wszechświatem, a człowiekiem.
Wydawnictwo EgmontPrzeczytaj koniecznie

0 KOMENTARZY