O MNIE

Cześć !


O czym jest ten blog ?

Babatu.pl to rodzicielski blog dla mam i kobiet. Slow life bez luksusu, czyli życie z ogromną miłością do dzieci i sposobami na proste życie. Pokazuję jak rozwijać siebie i swoje zainteresowania z dzieckiem u boku. To może być proste !

Ola - podwójna mama po trzydziestce: 9-letniej Martyny i 5-letniego Kacpra

Mieszkamy na Górnym Śląsku. Życie ciągle nas przemieszcza, a my szukamy sposobu na ogarnięcie własnego kąta, by porzucić kartony raz na zawsze. Z wolnym czasem przy dzieciach bywa różnie. Dlatego by rozwijać się, tworzę to miejsce i dzielę się z Tobą swoją wiedzą i sposobami na codzienność.Idealizm i perfekcyjność nie jest dla mnie. Owszem, jeśli w coś brnę to całą sobą, przykładając się do tego należycie. Przy czym nie chcę dać się zwariować i oszukiwać samą siebie. Bycie nieperfekcyjną mamą ma wiele zalet ! :) Jestem pewna, że nie jestem z tym sama. 

Co znajdziesz na blogu ?

Na blogu poczytasz m.in o tym jak to jest być żoną kierowcy ciężarówki oraz o życiu na dwa domy, mając na głowie dom i dzieci. Potem zachęcam Cię do przeczytania o powodach dla których warto było być rodziną na odległość
Jestem fanką karmienia piersią, jeśli przed Tobą droga mleczna i macierzyństwo, poczytaj o tym, że wystarczy przygotować głowę do karmienia piersią - to cały klucz do sukcesu.
A za piękny i zdrowy tort dla dziecka nie trzeba płacić grubych pieniędzy, zobacz jak łatwo zrobiłam tort ze świnką Peppą dla syna i księżniczkowy tort z Elsą dla córki.


Po więcej zapraszam Cię na bloga.
OlaHistorycznie o blogu

powstał w 2012 roku, kiedy to będąc na ostatnich nogach nosiłam pod sercem córkę. Miał być miejscem do zbierania wpisów z początków jak i dalszych przygód z macierzyństwem. Początkowo działałam jako Martynkowe Chwile, jednak z czasem nazwa zaczęła mnie ograniczać. Stąd powstało Babatu.pl i pod tą nazwą działam od lutego 2014.

Share
Tweet
Pin
Share